Hakkımızda

THC Gayrimenkul Geliştirme İnşaat ve Yatırım Şirketi, aynı iş ahlakını, ortak değerleri ve hedefleri paylaşan, birliktelikleri ile daha da güçlü hizmet vermeyi hedefleyen iki inşaat mühendisi tarafından İzmir merkezli olarak 2015 yılında kurulmuştur. Şirket politikalarımızdan biri olan “Birlikten Güç Doğar” sözünden edindiğimiz güçlü ekip anlayışımız ile yola çıkarak oluşturduğumuz şirket ismimiz, kurucu ortakların soyisimlerinin baş harflerinin birleşmesi ile somut bir hale getirilmiştir.

THC olarak kurumsallaşmaya ve müşteri memnuniyetine verdiğimiz önem gereği tüm iş ve işlemlerinde kalite yönetim prosedürlerini oluşturmaya ve geliştirmeye devam ederek sağlam temeller üzerinde oturtulmuş bir büyüme hedef alınmıştır.

Şirketimiz, kurumsallaşmaya ve müşteri memnuniyetine verdiği önem gereği tüm iş ve işlemlerinde kalite yönetim prosedürlerini oluşturmaya ve geliştirmeye devam etmektedir. Ayrıca, kurumsal yönetişim ilkelerini takip ederek paydaşları ve iş ortaklarının güvenini üst seviyede sürdürmeyi temel prensip edinmiştir.

Şirketimiz kurulduğu günden itibaren kurumsal kimlik çalışmalarına başlayarak kurumsallaşmanın ilk adımını atmıştır. Kurucularının estetiğe verdiği önem “Less is more – az çoktur” felsefesi ile birleşince, sade ancak şık tasarımlar ortaya çıkmıştır. Tasarımlarındaki ambiyans ve sanatsal dokunuş, geliştirdikleri gayrimenkullerin detaylarında da kendini göstermektedir.